koukněte na náš Facebook
Kunžak - Česká Kanada
penzion Skalíček

Služby

Vinárna a vinný sklípek

Pro milovníky nejen moravských vín je připravena v areálu penzionu malá vinárna s kapacitou cca 20 osob.V interiéru starého kamenného klenboví můžete při sklence vína sledovat velkoplošnou projekci s oblíbeným filmem a nebo právě aktuálním satelitním sportovního přenosem.

Ve vinném sklípku nabízíme možnost ochutnávky kvalitních lahvových vín s odborným výkladem.

Relaxace na penzionu

Sauna

SAUNA jako základ úspěšné regenerace je pro Vás připravena v nově zrekonstruovaném křídle penzionu Skalíček. Pohodlně pojme čtyři ležící nebo šest sedících osob. Sauna je vybavena dvěma sprchami a polévacím vědrem. Ozvučení relaxační části sauny Vám zpříjemní pobyt.

Herna

Herna je vybavená kulečníkovým stolem, který lze během několika minut předělat na stolní tenis standardních rozměrů. V herně jsou dále šipky, posilovací stroj a spinningové kolo. Příjemné ozvučení a velkoplošná televize Vám jistě zpříjemní čas her.

Vířivka

V areálu penzionu Vám nabízíme venkovní relaxační vířivku pro 6 osob, která je vhodným doplňkem Vašich pohybových aktivit

Zahrada

V zahradní části objektu jsme pro Vás připravili příjemné posezení s možností ochutnat grilované, uzené speciality a vybrané nápoje. Pro zájemce (skupiny) lze zajistit živou country hudbu.

Ostatní poskytované služby:

běžný úklid, úschova kol a lyží, pomoc při zajištění programu, výměna ručníků u pobytů delších tři dny.

V rámci ubytování hostů, jsou k dispozici elektrokola

 

služby - penzion Skalíček